Pomysł na BluSerwer.pl zrodził się z zainteresowania i pasji. Firma zatrudnia zespół młodych, ambitnych ludzi o zdecydowanej osobowości, szybko dostosowujących się do zmieniającego się rynku informatycznego. Pomaga w tym odpowiednie doświadczenie zdobywane w wielu czołowych firmach internetowych. Pracownicy podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje w czasie organizowanych przez Firmę kursów i szkoleń. Pracownicy są również wspierani w organizacji czasu wolnego. Organizowane są spotkania i wyjazdy integracyjne, które pomagają w tworzeniu zgranego zespołu.

Doświadczenie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której podstawę stanowi doświadczony i zgrany zespół pracowników. Naszym celem jest szybka i sprawna obsługa klientów przy wykorzystaniu wiedzy i najnowszych technologii informatycznych. Doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat pracy w innych firmach postanowiliśmy wykorzystać wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich firm chcących zaistnieć w Internecie bez niepotrzebnie dużych nakładów finansowych.

Bezpieczeństwo

Infrastruktura informatyczna wykorzystuje wysokiej jakości DataCenter zabezpieczony przez specjalistyczny system wczesnego ostrzegania przed pożarem, systemy gaszenia, redundantne zasilanie, agregaty, klimatyzację oraz system kontroli dostępu i monitoring.

Wypróbuj nasz hosting już dziś! Zrób śmiały krok w przyszłość pełną korzyści!